Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A4Tech G480 a HyperX Cloud

Dobrý den, nějak jsem tak zkoumal a vyzkoumal jsem že existuje něco jako A4Tech G480. Jenom bych se chtěl zeptat, jestli jsem to pochopil správně :). Dokážou HyperX Cloud díky této zvukovce přehrát 7.1 zvuk ? Je mi jasné že to bude simulovaný zvuk, ale jenom jsem se na to chtěl zeptat, ať v tom nemám guláš ;).

PS. Dotaz navazuje na předchozí dotaz bez odpovědi, doufám že na tento se nějaké odpovědi dočkám :). Díky moc :)

Asi ano, ale ten zvuk bude nepoužitelný. I sluchátka, která jsou na to stavěná, tak také mají pouze virtuální 7.1, ale zní to líp. Nezní to moc dobře, ale tohle bude znít naprosto příšerně. A ani se to nebude podobat 7.1 zvuku.