Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový USB flash disk

Kúp si aký chceš, podľa veľkosti, kapacity, rýchlosti, farby...
Je to len spotrebný tovar - dôležité veci sa tam neuchovávajú. Pár-krát ju vytrhneš z pripojeného zariadenia, keď ešte bude prebiehať zápis a bude aj tak po ňom...