Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika pri zatezi zamrazi obraz

Zdravim
Vlastnim http://www.czc.cz/sapphire-dual-x-r7-370-2g-d5-2gb /174055/produkt, MB: msi b150 gaming m3, CPU: i5 6500 zdroj: seasonic 520 s12, W7 64x prof.
Vsechny ovladace co byli MB jsem instaloval z CD nasledne aktualizoval to same u GPU dokonce jsem si nasledne pri poztizch stahl beta ovladace (Catalyst) nepomohlo.
Jedna se o to ze pri zatezi napr zapnuta hra, po 5-10min obrazovka zacne zamrzne problkine objevi se "kupa barev" ktera nemaji nic spolecneho s predeslym obrazem zachvily se "sekne" zvuk, bud se pocitac restartuje nebo ho musim restartovat sam.
Je to vadna grafika nebo delam neco spatne ? prosim poradte.

Dekuji D.B.

Vsechny ovladace co byli MB jsem instaloval z CD nasledne aktualizoval

ta aktualizace microsoftích místo firemních ovladačů měla jaký smysl?
předtím tam byla jiná grafika? ovladače odstraněné? viz ms autoruns

u GPU dokonce jsem si nasledne pri poztizch stahl beta ovladace

ty potíže vzniky čím? neinstalací driveru chipsetu? aktualizací za ms ovladače? konfliktem se starými ovladači?

ať je to jasnější: kdy byl instalovaný systém, odkdy je v něm ta grafika R7 370, cos všechno instaloval za ovladače a odkud?

Dik za odpoved
Cela sestava dosla vcera, cista instalace w7 vcera, pote co jsem nainstaloval co bylo na cd ted ovladace sem stahoval z oficialnich stranek vyrobce AMD (saphire me tam odkazalo) pro MB MSI live update

system plus nasledne ovladace z cd jsme nainstaloval vcera cca v 9 vecer pak jsme daval to "zjistit hodnoceni systemu" posledni cojsem videl na obrazovce bylo, nepamatuji presne ale neco zkouseni d3d, kde jsem to uvidel poprve" "vlnovka ruznych barev" musel jsem restartovat dale jsem doinstaloval ovladace z live updatu od msi a ze stranek amd. chtel jsme ozkouset rome 2 5min hrani... ruzne barvy, pochvile zrychlene opakovana smycka zvuku restartoval se system. Dnes: zkousim letecky simulator chvila hrani opet to co predtim . hodina z5 zapnu film pres wmp (jiny prehravac jsem zatim neintaloval" obrazovka prozkouvana "jako karton" zvuk bezel opet musel jsem restartovat. videa na utube nebo napr hrani karet(heartstone) jde uplne v poradku .

Me teda zarazi, ze se jeste nikdo nezeptal na teplotu karty. Koukal jsi na teploty? Nainstaluj neco cim zmeris teplotu. Nevim jaka appka je pro Sapphire, ale myslim ze bude fungovat i treba afterburner. Tydle hieroglyfy jsou bud z prehnaneho pretaktovani, a nebo to muze byt vysokou teplotou. Je mozne ze se treba jen spatne chladi (spatne tovarni nastaveni fanu).