Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 monitory a 2 plochy

Dobrý den, rád bych se zeptal jak lze nastavit na 2 monitorech 2 stejné plochy?
1 monitor mám připojen přes HDMI a 2hý před VGA. Grafická karta GTX 980
Děkuji za rady.

tak presný opak vole teda nastavíš rozšíriť prac. plochu
skorej píšeš

jak lze nastavit na 2 monitorech 2 stejné plochy

a pak

To ano, ale já bych potřeboval aby se každá chovala samostatně

a abys i z hry mohol kurzor myši dostať na druhej monitor, nastavíš namiesto full screen neco co sa volá bordeless

jde to, samozrejme ak máš na to software, ale ano existujú aplikace 3 strán ktoré dokážu virtuálne vytvoriť z jedneho HW 2 samostatné PC, a na jednom monitore vieš mať napríklad Win7 a na druhom 8.1 a proste zapojiš 2 myši a jednou ovladaš jeden a druhou druhý, ale konfigurácia softwaru je kus složitejší...

tým samostatne myslíš ako kdyby si mal 2 počítače, a jeden monitor v jednom a druhej v druhom, a na jednom monitore OS win7 a na druhom napríklad Win8.1 a tak? proste uplne ako 2 počítače samostné ktoré budú mať samostatne i monitory ale bežaly by na jednom hardwari? tak v tom prípade môžeš využiť virtuálne rozhrania, programi na zvojovanie PC.

to je *****, a čo som psal, že si ma dať bordeless -.- vyjadrovanie úroveň 0, chápanie úroveň 0, asi ani nečte to čo píšu.

a abys i z hry mohol kurzor myši dostať na druhej monitor, nastavíš namiesto full screen neco co sa volá bordeless

Bordless mam nastaveny, zda se ze mne nechapete.. tak znova.. mam 2 monitory, jeden 27palcu druhy 22palcu. na 27palcovem monitoru chci mit jak windows tak hru, na 22palcu chci mit prohlic a windows. Pokud mam nastavene rozšíření tak mám na 27 palcovém hru a windows a na 22 palcový si mohu přetahovat aplikace, ale nemohu zde ovladat windows.

klikneš pravým na taskbar, vlastnosti, zobrazovať taskbar na všech monitorech,,,,, a pod pojmem windows som nevedel že myslíš taskbar.... windows je OS a nie taskbar, taskbar je len súšastou windows. Ikony spravíš jednoducho, označ celú pracovnú plochu, klikni pravým a daj odostal kam "pracovná plocha vytvoriť odkaz" a všetky čo sa ti vytvorily presunieš na druhý monitor. easy.

[img=http://support.hp.com/doc-images/172/c03960097.jpg]http://support.hp.com/doc-images/172/c03960097.jpg [/img]

musi bejt,... len je to hodne asi schovane, ale viem že dakedy som riešil presne tento problem a nakonec to šlo i bez instalovania cohokolvek, nebo nejakeho složiteho.... menenia registrov a podobne. viem že to šlo nekde v nastaveniach.... sám som mal PC s Win7 pro SK 32-bit a 2 monitory zapojene.

ale ja ti prisaham ze na win 7 som mal na oboch monitoroch taskbar bez jakekoli aplikace, bud uz ja jsem kokot, halucinacie sen? alebo fakt uz neviem. Možno to predsa asi len v 7 je, len je to fakt skryte, totiž i ja jsem to myslím rešil asi nekolko hodín.