Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojenim.

Dobrý den
Potřeboval bych poradit ohledně připojení k internetu pomocí wi-fi. V počítači mám operační systém windows 10. Připojení k internetu mě bezproblémové šlo od nainstalování win. 10 . Dnes když jsem zaplatil počítač tak se nemůžu připojit k internetu . V nastavení sítě a internetu nemohu ani zapnout wi-fi . Kdyby někdo věděl co s tím budu moc rád.

ncpa.cpl -> jsou tam nějaká síťová připojení?
ve správci zařízení jsou nějaké problémy?
"ipconfig -all" něco vypisuje?
připojíš se aspoň na svůj router? jestli ne, natáhni si kabel.
probéhlo jen update na w10, nebo korektní čistá instalace?
máš v tom beta-zmetku pochopitelně povolené aktualizace, tedy i ovladačů za microsoftí nefunkční.