Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myš - "zapamatování" si nastavení - počet řádků při rolování kolečkem

Zdravím,
mám notebook Panasonic CF-50, OS Windows XP SP3, nainstalovány všechny ovladače ze stránek výrobce.
Problém - k notebooku mám připojenou myš Genius Traveller, či jak se to jmenuje, zkrátka malá obyčejná myš s USB konektorem. V ovládacích panelech - myš si nastavím, že chci při otočení kolečkem posun dejme tomu o tři řádky. Normálně to tak potom funguje, scrolluje to jak má. Ovšem - až do dalšího zapnutí notebooku. Po vypnutí a dalším zapnutí je opět počet řádků nastaven na jeden. Jde někde nastavit jako výchozí volbu třeba tři?
Jak a co kde nastavit, aby si to pamatovalo? Stejná myš tohle na dalším notebooku (HP 2510p, Windows 10) nedělá... Ovladače pro myš snad netřeba instalovat, ne?
Jako není to nějaký závažný problém, ale nesetkal jsem se s tím.
Notebook jsem sice kupoval starý, ale jinak všechno funguje bezchybně; kromě baterie, ta je mrtvá. Viry a podobné věci jsou vyloučeny, stejné je to pod omezeným i správcovským účtem.
Za nápady děkuji :-)

Vyzkoušel jsem to, dal jsem režim spánku (píše to, že zapíše data na disk a vypne komp), odpojil to od sítě, čímž to bylo bez energie (baterka je furt na 0%). Připojil jsem, zapnul, normálně se to obnovilo (i wifi se krásně hned připojilo) a dobrý, zapamatovalo si to nastavení.
Myslíš, že to v tom režimu spánku vydrží třeba týden? Já zase až tak často ten notebook nepoužívám...

Asi na tenhle systém naběhnu taky. Míval jsem notes, který při probouzení z režimu spánku dělal drahoty, tak jsem to moc nepoužíval. Jinak u Win 10 to používám běžně :-)
Moc díky za tvůj čas :-)
Jen - tenhle notes není ještě taková troska; on Panasonic nedělal nějaký plastový mainstream. Koupil jsem ho sice jen za 800,- Kč, měl akorát zdechlý disk, systém bootoval pět minut, pak už vůbec. Dal jsem do toho ne moc starý Seagate 160 GB (notes to pobral, jen vím, že někdy býval problém s hranicí 128 GB) s 5400 rpm a docela mu to vdechlo nový život. Systém je svižný, disk neslyšný. Má to velký displej (asi 15") a na takové to domácí internetování v pelechu je to ideální přístroj.