Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Klikni sem: inspirace pro kutily a zahradkare
pme 21.11.2015 19:08
pme
Takhle, řekl jsem to špatně :-( Jak můžu v Biosu nastavit teploty mích ventilátorů ?
RobotZ 21.11.2015 19:11
RobotZ
Ty máš asi nejaký handicap, že? Ventilátory sa točia, aby pomáhali odvádzať teplý vzduch, teplota sa… nový
pme 21.11.2015 19:14
pme
Teploty se tam opravdu nastavovat nedají.
Wikan 21.11.2015 19:10
Wikan
pocul si (a ostatni tiez) o shutdown temperature a podobnych veciach? Takze ano, teploty sa tam nast… nový
shiro 21.11.2015 19:14
shiro
Jak nějakou shutdown temperature ovlivníš " teploty mích ventilátorů ?"? nový
Kurt 21.11.2015 19:15
Kurt
Jo no nový
RobotZ 21.11.2015 19:17
RobotZ
On má na mysli řízení otáček dle profilu v biosu na deskách Asus třeba. nový
jezekhifi 21.11.2015 19:18
jezekhifi
Hele, borec se tu ptá týden na hlučný ventilátory, evidentně neví kterej to dělá, jednou píše o desc… nový
Kurt 21.11.2015 19:21
Kurt
Ale on to ovlivní, protože má vrtuly ze zdroje zapojenou do desky. Jinak máš pravdu tohle nemá smysl… nový
jezekhifi 21.11.2015 19:25
jezekhifi
Tak co mám teda dělat ? Prosím... nový
RobotZ 21.11.2015 19:25
RobotZ
Už si dostal tolik odpovědí, že ted se neptej! Ad už si vyměnil chladič na procesoru? Na grafice? V… nový
jezekhifi 21.11.2015 19:26
jezekhifi
To je zajímavé ted mlčí... nový
jezekhifi 21.11.2015 19:29
jezekhifi
Tak co mám dělat teď ? Co je to za ten chladič "system" ? Dá se regulovat ? nový
RobotZ 21.11.2015 19:38
RobotZ
Na procesor už mám obědnaný tenhle : http://www.czc.cz/silentiumpc-fera-2-he1224/141073 /produkt A p… nový
RobotZ 21.11.2015 19:31
RobotZ
Však jsem ti jasně dal odkaz co vše vyměnit abys měl ticho. Když tedy vynecháme grafiku (i ta je hlu… nový
jezekhifi 21.11.2015 19:41
jezekhifi
Ano, ale ty nejsou hlučné kromě chladiče na procesoru. Jo, co je to za ten ventilátor "system" ? Dá… nový
RobotZ 21.11.2015 19:43
RobotZ
A? najednou pán ví co mu hlučí.... Regulavat se dá vše. Ale to budeš zase utrácet. nový
jezekhifi 21.11.2015 19:44
jezekhifi
Já to zjistil programem Speedfan, jednoduše jsem vypl vždy jeden ventilátor a když pc nehučelo, tak… nový
RobotZ 21.11.2015 19:47
RobotZ
? nový
RobotZ 21.11.2015 19:59
RobotZ
Jsi opravdu zoufalec, pokud si stále myslíš, že kravál odstraníš pouhým snížením ot ventilátoru, tak… poslední
M-Pol 22.11.2015 04:46
M-Pol

Ty máš asi nejaký handicap, že? Ventilátory sa točia, aby pomáhali odvádzať teplý vzduch, teplota sa tam na nich nastaviť nedá, to nie je el. rúra...

pocul si (a ostatni tiez) o shutdown temperature a podobnych veciach?
Takze ano, teploty sa tam nastavovat daju. A tiez aj ovladanie ventilatorov, ci analog, ci pwm, ci smart mod zavisly na teplote ktoru bios zistuje z cidiel.
Zavisi od modelu dosky, jedna vie viac, druha menej a nejaka prehistoria z roku 2002 nemusi vediet nic.

Hele, borec se tu ptá týden na hlučný ventilátory, evidentně neví kterej to dělá, jednou píše o desce, podruhý o zdroji a potřetí o grafice - každýmu normálnímu přece musí bejt jasný, že tudy cesta nevede, že nějaký nastavování v BIOSu hluk ventilátorů ve zdroji nebo na grafice neovlivní, že jediný způsob je vyřešit to chlazení komplexně. Tak proč tu rozebíráte nějaký shutdown tempy a profily řízení ventilátorů na desce?

Jsi opravdu zoufalec, pokud si stále myslíš, že kravál odstraníš pouhým snížením ot ventilátoru, tak věz, že docílíš akorát větších teplot.
Pokud jde o "box" na procesoru a náhodu se ti povede změnit regulaci v BIOSu (o kterém zhola nic nevíš) tak jediná tvoje záchrana před usmažením CPU je blbů vzdornost procesoru který se automaticky podtaktuje, nebo rovnou vypne.

(přestaň se v tom šťourat a pozvi si někoho kdo má alespoň základní znalosti které ty absolutně nemáš = naděláš více škody jak užitku)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru