Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ještě upnout výkon

Zdravím, mám 5000 kč bokem na vylepšení pc rád bych se zeptal jak to nejlépe investovat do tohoto pc pro zvednutí výkonu. Hraju zejména online hry, takže nepotřebuju Fallout 4 na ultra.
Ale rád bych si zahrál většinu běžnýc her ve full hd s hezkým nastavením. CS, Dota, overwatch, space engineers apod.

Intel g3258 netaktované
Asus deska řady h81m-K
Ram ddr3 4gb 1600ghz
R7-250 gddr5 2gb
Kingston SSD
600w Fortron zdroj

Můj nápad je koupit gtx 750ti + 4gb ram, ale kamarád říká, že by koupil zatím lepší procesor, protože na této desce se zrovna tento CPU nedá taktovat. A do budoucna bych dokoupil lepší grafiku.. Nebo koupit lepší desku + gtx 750 ti a nataktovat si procesor na 4.5 ghz ? Jak byste to udělali vy na mém místě, díky.

RAM bych nekupoval, vyhazovani penez. Odvsiv si pocitac a povypinej zbytecne aplikace po spusteni a nicnedelajici sluzby (mimo sluzeb Microsoft, ikdyz pri trose studia na webu se i tam daji nektere vypnout, ale to uz je jen detail).

V prve rade potrebujes lepsi grafiku.

Dalsi vec je samozrejme i procesor, ten by take pomalu zaslouzil upgrade, ale to nebude zase tak horke. Skoda ze rikas, ze se na te desce neda taktovat, to by trochu mohlo byvalo pomoct.

Take se casem zamysli nad shitoznim zdrojem, neni to sice dane, ale abys nahodou nekoupil nabusenou grafiku a ten zdroj ti ji neodpalil. To uz je na tobe, jestli to risknes.

No a az po vyreseni tehlech prioritnejsich veci, by se dalo uvazovat i o navyseni RAM, proste to neni vylozene nutne, kdyz na to nejsou finance.