Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zabudovaný mikrofon ve WEBkameře, nejde

Dobrý den.

Po dlouhé době se zase potýkám s problémem, snad mi ho pomůžete vyřešit.

Mám webkameru Logitech HD Pro Webcam C920, běžím na Windows 10 64bit. Nainstalovaný nejnovější ovladač ke kameře.
Video mi jde normálně, ale jelikož mi odešel stolní mikrofon, chci zapojit mikrofon z kamerky. Jenže nejde, Skype ho nevidí. Ve správci zařízení je vidět kamera OK, viz screen, skype ho taky vidí, ale jen v rozšířeném režimu, ale je šedý a nejde odfajfknout stejně jako původní mikrofon, viz screen.
Doufal jsem že bych mohl poprosit o pomoc? :-)
Děkuji.

Ja tu Tvoju webkameru študovať nemienim, len sa opýtam:

1. zvuk/mikrofon z webkamery je do PC pripojený ako - samostatným káblom do mikrofoneho vstupu?
2. mikrofon z webkamery funguje aj keď je webkamera vypnutá?
3. Kamera je zapnutá, keď sa snažíš vybrať v nastaveniach ako zvuk.zariadenie - mikrofón z webkamery?

Kabel je jen jeden, a to USB.
Jestli funguje mikrofon z kamery i když je vypnutá, zjistím hned jakmile ten mikrofon rozchodím.
Kamera nic jako zapínací tlačítko nemá, skusil jsem spustit na softwaru video capture, při tom se podívat na nastavení zvuku ve skype, ale stále tam vidím mikrofon kamerky šedě, nejde označit jako primární. Jinak v zvuky - zařízení pro záznam, mikrofon webkamery taky nevidím.