Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zobrazování reklam na čtečce kindle paper white 3

Ahoj, prosím vás, budu kupovat čtečku Kindle paper white 3 jako vánoční dárek. Téměř všude mají jen sponzorované verze. Ptal jsem se dnes ve dvou obchodech, ale nikde mi nedokázali říct jak se reklamy zobrazují. Říkali jen, že se reklama objeví jako spořič obrazovky. Jde mi o to, jestli se reklama, nebo prožek reklamy objeví i třeba v menu, nebo při výběru knih atd. A hlavně, jestli se reklama objeví, když je u čtečky vypnutá wifi. Nebo wifi musí být zapnutá pořád? Jaký obrázek se tam většinou objevuje? Moc děkuji J.Prosím, pocketbook nechci, manželka má vysněnou tuhle :-)

Hovorili ti spravne, reklama je len ako sporic. Ked je vypnuta wifi tak ti ostane rovnaka reklama az kym sa opat na wifi nepripojis, potom sa ti zmeni. Nevadi to absolutne nicomu, ziadne dalsie reklamne pruzky v menu nemas.

Ak reklamu nechces, tak si priplat. Mne vyhovuje ta s reklamami.

Když je čtečka vypnutá, tak máš stejně na displeji nějaký obrázek. A v tom obrázku mám dole proužek, kde píšou "zapněte si wifi, abyste si mohl stáhnout další reklamu" (nebo něco v tom smyslu). A poněvadž mám wifi permanentně vypnutou (především aby mi neaktualizovali software, čímž bych přišel o jailbreak), tak se mi žádná reklama nestahuje.

Aha, tak to je super, moc jste mi pomohli. Tak to si myslím, že je zbytečné si připlácet za vezri bez reklam. A ještě poslední otázka: obracení stránek jde nějak nastavit, nebo je rovnou dané? Například otáčení listu jako v knize?