Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lumia 830 digitizer

Krasny den :) jednoho krásného dne mi moje drahá a milovaná lumča hňapla na zem křupl mi dotyk je plne funkční ale prasklina me znervózňuje...displej v pohodě..chci ho nechat opravit ale chtějí po me 4 tisícovky...tak se chci zeptat da se opravit i levneji? V servisu mi vymeni dotyk a lcd...prpto cena ale jde vyměnit jen cidte dotykovka bez displeje? Dekuji

Kdybych neumel cist neptal bych se...vim ze jde koupit jen dotykovka...ale ptám se zda se musi vyměnit i displej nebo jen dotykovka...kvuli servisu po me chtějí 4500 tisice a dotyk se da sehnat do tisícovky...nemam nikoho kdo by mi to opravil ale zajímá me jestli by me oprava vysla na lepsi peníz nez kolem tech 4 tisic..

Nedávno jsem řešil podobný problém s Nexusem 5, to co tu házíš za ty 400,- Kč je jen sklíčko ke kterému je připevněný digitizer, ten se ovšem dá připojit jen za kvalitních podmínek, kte kterým potřebuješ nahřívací svorky na dispel a podobné serepetičky, tkeré si kvůli tomu asi nekoupíš. Nejlépe tě vyjde koupit si na aliexpresu displej s digtizerem tipuju, že by to mohlo stát tak 2k a podle videa na ytube, kterých je tam miliardy si displej sám vyměnit. Jediné co nebude jako dřív je rámeček telefonu nebude k displeji tak dokonale přilínat po servisu doma, ale vše bude 100% OK.

dalo :) i o tom jak se cca provádí oprava...jen nevím co je to lepidlo zač.... :) co tam lepúí předtím než to hodí do UV lampy.....tu shodou okolnosti mam doma.... a ta servisní příručka? mohl bych poprosit o nejaky ten odkaz? :) nemůžu to najít děkuji