Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nestihne nabootovat a vypne se.

Dobrý den chtěl bych poprosit o radu, z důvodu toho že se mi Grafická karta nevešla do casu jsem si pořídil case od známého,
Zapnu jej roztočí se větrák naběhne boot a v rozmezí 2-10 sec se počítač vypne.
Všiml jsem si že se základní deska rozehřeje na dost vysoké teploty hned po zapnutí.
Zkoušel jsem jej zapínat i bez grafické karty a problém přetrval.
Tak vás prosím zda-li nevíte co s tím.
Děkuji za všechny odpovědi.

HW :
Základní deska : Asus P5LD2 SE
Zdroj : 500W
Porcessor : Pentium D 3.2 GHz
Grafická karta : Nvidia GTX 480

Distančky jsou v pořádku, asi už vím čím to je
To co topí není Základovka nýbrž Procesor, všiml jsem si že chladič byl mírně zkřivený a asi to neuchladil, takže procesor bude už asi jen na parádu , jelikož to bez něj běhá.