Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Které ovladače nutono instalovat?

Ahoj,

mám v pc tuto desku: Gigabyte GA-M61PME-S2P (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
a GPU GT 8600.

Po reinstalaci systému Windows 7, správce zařízení nehlásí, žeby mu nějaký ovladač chyběl. Pro GPU jsem si poslední ovladač nainstaloval. Je třeba ze stránek výrobce základní desky ovladač pro chipset, lan, audio, iGPU stahovat a instalovat, když všechno funguje? Děkuji.

Ono to funguje iba "zdanlivo". Použité sú zrejme generické ovládače od Microsoftu, ktoré síce môžu fungovať, ale nie sú úplne ideálne na využitie všetkých dostupných možností hardwaru. Ak Ti stačí "obmedzená" funkcionalita, potom to nechaj tak. Ak požaduješ "plný" výkon - nainštaluj ovládače od výrobcu hardware, začni základnou doskou = chipsetom.