Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový PC

Dobrý den vážení rádcové, obracím se na vás jako pouhý neznalý uživatel PC s prosbou o posouzení dvou sestav PC.
Jako starý penzista jsem se rozhodl pořídit si nový PC pro práci s Office, Zonerem, Adobe Photoshop a někdy nějaká karetní hra.
Na Pc sestavu jsem dostal následující nabídky:
1/ zákl.deska ASUS B150-A(DDR4)
zdroj Seasonic SS ET-F3 80 +
skřň Cooler Master N 200 USB 3.0
RAM - Crucial DDR4 -2133 Mhz - 2x 4 GB
HDD - WD Black 500 GB SATA / 7200 ot.
DVD - LG CH 24 NS/SATA
MS Windows 10 OEM CZ 64 bit.

2/ zákl.deska Gigabyte H 110M-S2H
zdroj Fronton FSP 300-60HHN +80 300W
skříň Fractal Desing Core 1000 2xUSB OEM
RAM AData CL 15 4 GB DDR4-2133 MHz - 2x
HDD WD 500GB AAKX Blue SATA III
DVD - ASUS DRW-24F1MT/black
chladič CPU Asaksa AK-968
MS Win 10 Home CZ 64 DOEM
Obě sestavy jsou v ceně cca +- 18.000,- Kč.
Prosím, poradíte mi jako neznalci, kterou sestavu mám koupit ? Předem podotýkám, že vyšší cenu než uvedených 18 tis.Kč nechci překročit.
Všem předem děkuji a přeji hezký den.:-)

Procesor i3 s HT(2+2) stačit bude a myslím, že i5 o 2 000,- dražší těžko plně využiješ.
Otázka bude zda IGP bude dostačující, ale to záleží jak dalece bude využíváno Zoner studio, pokud by byl "problém" po odzkoušení, tak se dá dokupit úsporná dedikovaná nV 750Ti/3 300,-.