Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podtaktování procesoru

zdravím, potřeboval bych poradit, jak mám podtaktovat procesor ( Fx-8370 ), bohužel teď momentálně nemám peníze na to koupit lepší chlazení, tak se Vsá ptám, jde nějak podtaktovat ?

• A jaké mas teploty ?
• Staci vypnout <TURBO> nebo snizit CPU RATIO a stahnout <V-CORE>, takové nastaveni se provadi primo v "BIOSE".
Ale tvuj original chaladic, i kdyz hlucneji, ti to CPU musi uchladit..