Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj do PC

Zdravím,
Pořád se nemohu rozhodnout jaký zvolit zdroj do PC do nějakých 1600 korun. Zde jsou komponenty na kterých bude záviset ten zdroj:
CPU: zatím AMD A10 5800k Black Edition - overclock na 4.2 brzy nejspíše 4.4 až nahodím novou GPU která čeká jen na zdroj
GPU: Sapphire NITRO R9 380 4GB OC

Děkuji všem za rady.

Díky, a ještě jsem chtěl napsat, že bych po nějakém cca půl roce chtěl kopit novou desku + CPU, buď bych se prohnul pořádně a koupil nějakou i5, nebo 8-jádro AMD, to přichází v úvahu spíš, tak abych pak azse emusel měnit zdroj.