Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářský PC do 15k

Zdravím, chtěl bych vás poprosit o složení ryze kancelářského PC do 15k.
Můj požadavek je co nejlepší zdroj a větrák - aby nehlučel, 8GB RAM (Je to přehnané, ale stojí to dneska okolo 1000,- a zaručí to plynulost, ostatně mi to bohatě stačí i na herním PC), menší disk třeba jen okolo 100 GB (Ne SSD, snažím se cenu tlačit dolů) bude totiž připojený k NAS, menší skříň a co nejlepší procesor. Grafika může být naprosto minimální, jen aby nebyla integrovaná v procesoru a neporuchová.
Díky za odpovědi
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Bude to čistě jen do kanceláře, do firmy (né mojí) a je prakticky i nežádoucí, aby tam šlo víc, než číst maily a psát ve wordu... Jen asi aby to rozjelo full HD monitor, jinak budu k tomu chtít OS pravděpodobně Win 8.1 monitor asi ne.