Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil pro mamku

Zdravím kolegové mamka si chce na vánoce koupit mobil.
Poradíte jaký?
Max 10 000
5,5 a více palců display (nejlépe full hd.. Qhd není třeba je to zbytečnost)
Os je jedno
3 a více rám
Hlavně lte a dobrý foťák.
Dík moc
Napadl mě xiaomi mi note.. Stojí okolo 10 000 ale nevím jak stím lte

Napis konkretne.

Jinak mluvim-li o Samsungu mam na mysli predevsim radu S a Note, jinak hlavne levnejsi pristroje kolikrat za moc nestoji, tam je LG urcite lepsi.
Take me fascinuje kam az to LG z kdysi podradneho vyrobce dotahlo a nebyt toho jejich (pro me) blbeho napadu s tlacitky hlasitosti na zadech tela pristroje, tak jsem si take poridil LG. Ale nakonec po tezkem rozhodovani jsem dal prednost Samsungu a nelituji, kazdopadne vidim prave LG a Samsung jako dva nejlepsi soucasne vyrobce a pak uz je to jenom o tom rozhodnout se ktery z nich. (Samozrejme nehodnotim Apple, aby me nekdo hned nekamenoval, ze jsem ho nezminil, proste Apple jde mimo me a nevyjadruji se k nemu.)

To ale nevis. Jasne, ze tobe jako uzivateli je uplne jedno proc se to seka. Nicmene neverim, ze to je Touchwizem, to bylo kdysi davno, ale muzu zodpovedne rict, ze na S4 ani S5 ani S3 Neo se Touchwiz neseka. Co jsem slysel tak Samsung u S6 nezvladl optimalizaci Androidu 5.x, to je ale bohuzel problem ktery vnasi do systemu Google a ne vsichni si s nim hned napoprve poradi. Pry sekani S6 resi update Androidu, ale to jen z doslechu, me se S6 vubec nelibi, takze jsem ani nezkousel, nemel jsem ji v ruce.

Jasně, že je Samsung s TouchWizem pomalý, trhaný a občas na chvilku zamrzne. Měl jsem S4, kamarád měl Note 2, teď má S5. Chovaly se všechny stejně a kdo je ochotný si to přiznat, nemůže nevidět.
To jen kolega je ochotný obhajovat Samsung za každé situace a když mu dojdou argumenty, napíše, že moje S4 byla asi vadná. :-)

Rekl bych, ze horsi. Uplne prirovnat nemuzu, nemam ho, ale co jsem z nej videl fotky, tak mi to uplne dokonale neprislo, ale nebylo to urcite spatne, mozna i malinko horsi nez LG G3 nebo stejne, to uplne nedokazu porovnat, to bych musel obema vyfotit stejnou vec a prozkoumat a to nemohu slouzit. Jenze S5 je na fotky snad nejlepsi mobil, takze i z Note 3 bude clovek rekl bych spokojeny, prechazi-li z jakehokoli jineho telefonu.