Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vhodná grafická karta pro shit zdroj

Dobrý den,
Potřeboval bych nějakou grafickou kartu do 6 tisíc(o pár stovek si klidně připlatím), aby utáhla tenhle zdroj " 2jgi "..Díky

Moje momentální sestava:
CPU: Intel Core i5 2400 @3.3 Ghz
GPU: AMD Radeon HD 6850 OC 1GB (Gigabyte)
RAM: 12 GB
ZD: Fortron 450W 80 Plus ATX
MB: Gigabyte H67MA-USB3 H67 s1155, DDR3

je to opačně. Zdroj musí "utáhnout" (když už mluvíme jako děti v mateřince) všechny komponenty.

Stávající HD6850 má příkon okolo 120W, o moc více bych s tímto zdrojem neriskoval. Takže něco jako GTX960 bude naprostým maximem.

edit: navíc osobně bych začal kvalitním zdrojem a nepoužíval tuhle zelenou pyrotechniku.

čo si v minulom dotaze o tomto zdroji nepochopil z toho,že nové grafické karty už obvykle vyžadujú vysoko nad 35A na 12V vetvách a Tvoj zastaralý má len 17 A ? kto si trúfne niečo z nových/novších grafík odporučiť s čistým svedomím ? zúfalo sa znažíš ušetriť na nesprávnom mieste,ten zdroj keď buchne,zoberie zo sebou aj zákl.dosku,procesir a pamäte a výsledná škoda bude ovela väčšia než len investícia za moderný zdroj,ktorý zvládne súčasnú modernú pc zostavu aj s nejakou dobrou grafickou kartou,ten zdroj bol bomba v časoch,keď grafickým kartám stačilo 1,5V zo zbernice a celkovo zobrali 6A,dnes berú 12+5V len zo zdroja cez prídavné napájanie a nad 35A a zbytok zo zbernice,na to už ten starý zdroj jednoducho nemá....