Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC herní sestava

Dobrý den,
chtěli bychom k vánocům koupit nový pc na hry. Naše představa je, že na něm bez problémů půjdou hrát současné hry (syn 8 let hraje Minecraft, tanky a pod., nemám páru :)) a zastane běžné uživatelské potřeby (internet). Videa apod netvoříme, nestříháme...Představovala bych si něco, co půjde případně do budoucna vylepšit (povyrostlé dítě = náročnější hry). Chtěla bych hotové pc (sama ho opravdu nesestavím)v ceně do 17 tisíc včetně OS (bez monitoru, myši, klávesnice). Děkuji za váš čas a radu.

Jo tak to pak jo. No ja tem Eurocase zdroj mam taky. Mam ho pres 5let a ten pc bezi dene cca 5 hodin. Ale si jd to kus od kusu. Nemma dobry pocit to nechavat zapnuty treba kdyz jsem pryc. Je to dost dulezota soucas a u noveho pc bych si uz nic takoveho nekoupil. Bylo to neznalosti...

No ale když vyberete samostatné komponenty, které vám zde nabídnou lidé co tomu rozumí a ví co vám dá nejlepší poměr v dané cenové relaci cena/výkon tak proč si nakoupit tuto sestavu kterou vám v obchodě zdarma složí, než si koupit již složenou s polovičním výkonem... Doma jen zapojit zdrojový kabel do zásuvky a zadní strany PC, kabel monitor PC a frčí to....