Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co koupit pro zvýšení výkonu PC

Zdravim,

AMD FX-6300
ASRock 980DE3/U3S3
R7 260X
Zdroj momentálně nevím, pozdeji se mrknu
RAM 8GB

má tahle setava ještě nějaký potenciál? Co nejlépe upgradovat pro zvýšení výkonu především na náročné hry? GTA V, Star Wars 2015 Battlefront...

Strop ceny spíš podle toho co vše by se kupovalo (nevím kolem 7tis ?)

Díky za názory

Jakub

Tak ono v tomhle případě už to nemá cenu kromě grafiky moc řešit.
- Jestli šlape základovka tak nemá cenu měnit (ono totiž asrock a gigabyte patří mezi horší)
- Jestli je dobrý zdroj tak není třeba měnit, ale po tom co tu ještě hodíš ten tvůj, uvidíme
- AMD FX 6300 v nějáké reálné představě není už vyměnitelné, jelikož 8300 ti dá jen trošičku výkonu a nové už jen žerou elektřinu jak drak plive ohňě
- Grafika ti do tvých věcí co požaduješ dá nejvíce

Jestli bych se měl zamyslet nad upgradem, který by měl dát ještě více výkonu tak to už je jenom přechod na Intel a to už se do 10k nevleze, ale jestli na tom plánuješ hrát GTA V a podobné věci né na ultra detaily tak ti to v pohodě postačí. Sám jedu na FX 8300 + R9 270 a zatím jsem nepochytil něco co by mi scházelo. Hraju GTA V na high přibližně na 60FPS stabilně.

GTX 980+ I7 6700
Tohle je hodně HIGH END sestava, která vydrži při hraní na FullHD určitě na dost dlouhou dobu.
- Překotroluj jestli se ti vleze grafika do bedny jinak je třeba koupit novou
- Jestli máš takový HDD co jsem psál výše, tím myslím nějáký 7200ot. tak není třeba kupovat nový a v herním stroji není potřeba SSD
- A zdroj kabel asi máš když máš teď PC :-)

Tak vcera to konecne prislo. Ze jim to trvalo...

Nahazeno do bedny a uz to frci. Win uz tam jsou a zkouseny zatim jen ty nove Assasin creed. Vsechno na ultra a plynule. Vecer se stahne GTA V, world of lodě a neco dalsiho... Uvidime jak to bude. Zatim to je dost dobrý

Ta grafika je hovado. Nic tqk extremniho jsem necekal. Obrovský. Masivni.vazne umelecke dilo.

Pc je uzasne tichej. Uvidime jak dál to dopadne ale zatim to je parada.

Diky moc za ten návrh PC