Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber SSD disku

Ahoj, mam v planu koupit novy SSD disk a vaham mezi temito:

Intel 535
Samsung 850 EVO

Ve vyberu byl jeste Kingston SSDNow V300, ale ten jsem vyradil. Jedna se o starsi model a navic ma kratsi zaruku.
Ktery by jste doporucili? Klidne i nejaky jiny.

Disk bude v pracovnim notebooku, kapacita 120 GB staci, v notebooku je jeste 1TB disk na data.

Diky
Ondra

Tezke rict, nejlepsi SSD v nejake rozumne cenovce je Samsung 850 Pro. Pak s odstupem Crucial MX200 a Transcend 370S a jeste o malo nize ten Intel 535 a Samsung 850 EVO, potom zbytek. Takze vylozene neprohloupis ani s jednim.

Myslim, kdyz tak me opravte, ze i ten Intel 535 ma radic SandForce a ten nebyl nikdy uplne spolehlivy, dokonce jednu dobu si k nemu Intel delal vlastni ovladace, takze ikdyz treba byl SSD od nich shodny jako od jineho vyrobce, tak byl Intel lepsi, protoze mel vlastni ovladac, ale momentalni situaci neznam. Jde to mimo me, Crucial, Transcend, Samsung si udelali lepsi jmeno a tudiz Intel zustal dominantni jen v profi sfere za uplne jine penize, coz jde mimo me.