Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sám vypíná

Čuste, mám tu problém. Mám NTB Lenovo který sem dostal minulý rok k Vánocům.
Občas když hraju hry tak počítač se prostě sám od sebe najednou vypne, ale uplně prostě jako kdybyste vyndaly baterku. Poté musím baterku vyndat a zase zandat aby se PC zapnul. Žádné automatické vypnutí na čas zapnuté nemám :/ Docela mě to štve, protože např. hraji Mafii 2 a sem v akci a najednou se PC vypne -_- . Ještě bych chtěl říct, že viry to není, protože PC už sem zkoušel dávat i do továrního nastavení a stejně problém přetrvává. Mohl by mi někdo prosím pomoct? Děkuji za každou radu :)

Hm toto se mi stalo několikrát =D Jednou za to mohlo velké vytížení ramek, jednou zase virus, pak moc požadavků po grafické kartě... Zkusil bych rozhodně zkusit vytížení ramek, kdy ti to spadne, jestli když spustíš hru nebo i prohlížeč (pak budou ramky asi úplně vadné). Tovární nastavení ti ne vždy smaže viry, tovární nastavení musí mít taky svoji zálohu takže má svoje místo na disku kam se může schovat i virus :/ Podle toho co popisuješ to ale vypadá na ty ramky což jsem si prožil s mým PC peklo, pak jsem přišel na to že 2 ramky jsou vadné tak jsem musel měnit :)

Vytížení RAM nikdy nezpůsobí vypnutí počítače ani BSOD. Nevím, kde jsi na tohle přišel. Jedině, že by byly vadné nebo nastavené špatné časování či napětí, ale to asi nebude tento případ. Jde to otestovat programem MEMTEST 86. A RAMky vytáhnou jdou...

Jinak to vypadá na klasický problém notebooků-přehřívání.