Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook nevidí externí disk

ahoj
dostala jsem nový externí disk ale bohužel můj notebook ho nemůže načíst a píše mi : INSTALACE NEBYLA DOKONČENA KVŮLI PŘIPOJENÍ ÚČTOVANÉMU PODLE OBJEMU DAT
Prosím, nevíte někdo, co mám s tím dělat, aby šel ?
Děkuji za odpovědi

To nevypada na hlasku od disku, zkus disk pripojit k nejakemu jinemu PC, at se dozvis, zda je chyba na disku nebo v notebooku.

Ma notebook nainstalovane drivery? Objevi se disk ve sprave disku (sprava pocitace, nastroje pro spravu).

myslis ze se ti da takhle na dalku pomoct?

opravdu nemas zadnou kamaradku, kamarada s pocitacem, aby sis u nej zkusila, zda bude disk fungovat jinde?

ovladaci panely - nastroje pro spravu - sprava pocitace - sprava disku, mel by se tam ukazat.

kdyz pripojis jina usb zarizeni, flashky apod. tak funguji?

Tak sem aspon pis jasne ze co sa sekne kde presne kedy presne (po jakej akcii a co pri tom vidis), a ze co mas v sprave diskov (spust diskmgmt.msc a daj niekam obrazok).
Vyraz "když chci disk načíst tak se to sekne" je hovadina ptz disk sa nijak nenacitava a neco se sekne je stejne vyjadrenie jak "nejede mi auto co mam robit"