Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zapnuti pc blika pomlcka

Zdravim,
chcem sa opytat ci ste sa uz stretli s niecim takymto. Pred dvoma tyzdnami mi pc fungoval normalne az na jeden den ked po vypnuti pc sa sam zacal startovat. Potom som vypol v biose uz ani neviem co ( nasiel som na nete ako nato) prestalo to. Pc fungoval potom normalne azn na dnesny den. Ked ho zapnem naskoci hned len cierna blikajuca pomlcka a to je vsetko. Klavesnica nefunguje do biosu sa dostat neviem ani do nudz. rezimu. Nastavane mam bootovanie z HDD, takze ani live cd mi nenacita. Co stym ?

Ked vyberes knoflikbaterku (odpojene PC od 230V) na minutu, alebo ak prehodis jumper clear cmos na par sekund, tak to vsetky nastavenia nastavi na default, a mal by si sa dostat aspon do BIOSu. Klavesu pre vstup do biosu musis mackat skor, tesne potom jak sa rozsvieti Numlock LED na klavesnici. Ked to mackas pri tom blikajucom podtrzniku, tak je logicke ze uz sa do biosu nedostanes, bios uz vtedy ne"bezi".