Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční vyhledávání aktualizací

Dobrý den, pred nedávem mi sestra prinesla notebook a že jí nefunguje. Po zapnutí v rohu blikala bílá čárka a podle toho jsem hned usoudil že jde o HDD(už jednou se mi stalo to stejné a v opravně řekli že odešel HDD). No zkusil jsem ze srandy přeinstalovat s tím že to nepůjde, ale instalace proběhla naprosto bez problému. No už jsem si říkal že je vše v pořádku a sestra jen stahovala něco co neměla, ovšem když jsem chtěl nechat stáhnout aktualizace ve windows update tak mi tak několikrát vyskočila nějaká chyba a pak po několikátým kliknutím se konečně objevilo vyhledávání aktualizací. Problém je v tom že to vyhledávání aktualizací je tam pořád a nic nedokáže vyhledat i když to tak nechám 3 hodiny. Nějaké rady?

Me se zda, ze kdyz jsem instaloval z hodne stareho DVD, tak prvni vyhledavani aktualizaci trvalo HODNE dlouho (nakonec to naslo cca 200 dulezitych a 100 doporucenych). Takze bych to nechal hledat. ALE!!! Rozhodne neinstalovat vsechny aktualizacce najednou, nebo budes reinstalovat windows znovu, protoze se zacnou patlat vsechny aktualizace pres sebe a po hodine ti to nahlasi ze doslo k chybe a ze se vraci k puvodnimu nastaveni a kousne se.