Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokoupení nových komponentů do počítače

Dobrý den, potřeboval bych vysvětlit jak to funguje u dokupování nových komponentů do stávajícího počítače.
Můj počítač tak trochu nepatří mezi ty nové a rozhodně v dnešní době nerozjedu žádnou novou hru.
Pokuď jsou potřeba nějaké systémové informace:
ASRock N68C-GS4 FX, Nvidia GeForce 7025, Nvidia nForce 630a, PCI-Express 16x
Microsoft Windows 10 Pro
Verze 10.0.10240 Build 10240
Procesor AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4000+, 2110 Mhz, jádra: 2, logické procesory: 2, AM2(940) Socket
Verze systému BIOS/Datum American Megatrends Inc. P1.10, 13.10.2014
Verze SMBIOS 2.6
Verze integrovaného řadiče 255.255
Zvukové zařízení Realtek High Definition Audio
Grafická karta AMD Radeon HD 6670/PCI-E 2.1 2GB DDR3/128 Bit
DirectX 12.0
RAM 2GB DDR2 Dual Channel

Moc se v tom nevyznám, ale vím že nejvíce záleží na základní desce a podle ní se musím orientovat...
Ty komponenty, které chci zakoupit jsou tyto:
1. Procesor AMD FX-4300(Procesor Quad-Core (95W), 3800MHz, Turboboost 4.0GHz, 8MB cache, BOX, socket AM3+ (Vishera))
2. RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL11(Operační paměť 2x4GB, PC3-12800, CL 11-11-11, napětí 1.5V)
3. Cooler Master Hyper TX3 EVO(Chladič na procesor socket 775/ 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 1366/ AM2/ AM3/ FM1/ FM2, 3x HeatPipe, hmotnost 306g, ventilátor 92mm PWM, otáček 800-2200rpm, hlučnost 17-30 dB(A))

Otázkou je, pošlapou tyto nové komponenty pospolu ještě s grafickou kartou, kterou už tam mám, aniž by mi explodoval můj počítač? Předem děkuji za odpovědi.

Je celkem jednoduché to položit do základovky, ale také se musím zeptat, při této práci musím vypojit celý počítač z elektřiny? A když to budu mít všechno na základovce, tak normálně spustím počítač a všechno tam bude??

Tak jsem hledal ten nový zdroj, a našel jsem celkem slušný, tady soupis všech komponentů, které chci zakoupit.
Procesor AMD FX-4300
Chladič na procesor Cooler Master Hyper TX3 EVO
Počítačový zdroj Zalman ZM600-LX Link: (www.alza.cz)
Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue Series Link: (www.alza.cz)
Otázka: Teď když se na to podívám, bude tohle všechno šlapat společně s grafikou a základovkou, aniž by došlo k nějakému problému?

Tak jsem hledal ten nový zdroj, a našel jsem celkem slušný, tady soupis všech komponentů, které chci zakoupit.
Procesor AMD FX-4300
Chladič na procesor Cooler Master Hyper TX3 EVO
Počítačový zdroj Zalman ZM600-LX Link: (www.alza.cz)
Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue Series Link: (www.alza.cz)
Otázka: Teď když se na to podívám, bude tohle všechno šlapat společně s grafikou a základovkou, aniž by došlo k nějakému problému?

Na toto.. přidal jsem jiné RAM a ten zdroj potřebuju vědět jesli to pojede, děkuju předem.

Ok, takže procesor AMD Vishera FX-6300,a pak ty dva odkazy co si my posílal na RAM a Zdroj, to všechno můžu objednat a budu si jistý že to bude fungovat společně s mojí základovkou a grafikou?

Taky jsem ti chtěl říct že rozměry toho mého dosavadního zdroje jsou výška 86 mm šířka 150 mm a hloubka 140 mm.. tím narážím na to, jestli ten zdroj co si mi posílal bide pasovat do bedny