Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepnutí Uživatele

Zdravím.
Já už si fakt nevím rady, ale v nabídce Start není možnost přepnutí uživatele. Zde jsou screeny jak mám nastavené gpedit a registry, já v tomto pracuji ale nechápu, proč tam možnost Přepnutí uživatele není, nebo proč vlastně vůbec zmizla, to mi vrtá hlavou. Viry v PC určitě nemám, a v registrech už vůbec ne, ESET NOD 32 Antivirus 9, Win instalovány před 2 týdny, v možnosti Uzamknout (Win + L) taky není nabídka Přepnout Uživatele. Prosím o rady a rychlé reakce, díky.

OS: Windows 7 Professional x64 6.1.7601

v gpedit jsem měl not configure před tím.

pred čím?

Ja mám Not Configured a v registroch nemám nič... funguje mi to...
Ty si tam pcháš nejaké zápisy do registrov, neviem prečo "UnhidefastUser..." - zmaž tie 2 zápisy v registroch Hide/Unhide...

Samozrejme nezabudni na reštart PC...

A propo, nie si prihlásený napr. v domene, resp, nebeží Ti na PC nejaké VPN? Vtedy Ti to fungovať nebude...