Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mys nescrolluje ve FF tak, jak by mela

Ahoj,

mam notebook, vetsinou jsem pouzivala touchpad, ale ted k nemu mam par tydnu novou mys. Trochu jsem si u ni prenastavila rychlost scrollovani, jenze problem je v tom, ze ve Firefoxu to prislusne nastaveni proste cas od casu ignoruje. Kdyz vlezu do ovladacich panelu a u mysi to zmenim, ulozim a pak opet vratim na pozadovanou hodnotu, tak to zase chvili funguje. Stejne se to chova i kdyz to zkusim nastavit v programu primo od logitechu - chvili to funguje, ale pak na to zapomene a zase scrolluje priserne pomalu.

Nejaky napad, co tomu je, pripadne co mam zkusit? Dela to jen ve Firefoxu, v systemu (slozky apod.) a v Chrome scrolluje spravne podle nastaveni.

Win 7 Pro, FF 39.0 (hm, muzu zkusit aktualizovat, ale pochybuju, ze to pomuze), mys Logitech M705

Diky.

Když nic nepomůže, zkusil bych to obejít.

Udělat nějaký script, který bude soubor se správným nastavením kopírovat na správné místo. A to dát do "Po spuštění", třeba to vydrží (nevím, co je to "chvíli"; pokud pár dní, problem solved, pokud půl hodiny, je to k ničemu).

Případně ten soubor nastavit s atributem Read only.

edit: Ještě mě napadlo, zda by náhodou nepomohlo tohle: http://pc.poradna.net/q/view/470615-trhalne-scroll ovani?page=r470758#r470758

Si odpovim sama. Mozna. :) Uz jsem prisla na to, jak se googlu zeptat, aby mi vyplivl neco uzitecneho, a vypada to, ze stejny problem resilo vic lidi.

Ted mi zrovna ta mys funguje, protoze jsem si to pred chvili prenastavila v systemu, takze musim chvili pockat a sledovat, jestli to poladeni primo v nastaveni FF ten problem definitivne vyresilo, nebo ne.
Ale kdyztak je to tady: 981140