Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to možnost?

Ahoj, je možnost si místo sluchátek do PS3 za 1.000 více koupit gamepad (našel jsem na heuréce), který má v sobě integrovanou zvukovou kartu a zapojuje se do USB a ten zapojit do PS3 a do něj jack sluchátka? Konkrétně je to gamepad Gembird JPD-FFB-A

A nemas ani nejaky hifi receiver alebo cokolvek s optickym SPDIF vstupom? (existuju aj PC repro s optickym vstupom, ale su drahsie samozrejme). Nema ten monitor nahodou jack na sluchatka? (nemusi mat repraky, niektore maju jack).

Vystup z PS3 by sa mal dat nastavit aj na analogovy AV vystup
http://manuals.playstation.net/document/de/ps3/cur rent/settings/audiooutput.html
ta 3.moznost, k tomu potom by mal stacit A/V kabel a 2xcinch->jack (ale netestoval som to nikdy ze jak je ten vystup silny, ale potom by tzi stacilo akykolvek PC repraky k tomu zapojit ktore maju jack a ovladanie hlasitosti)

USB zvukovky neviem ci PS3 podporuje, to si najdi konkretne k tej ktoru chces kupit googlom ze to vyslovene podporuje PS3, inac sa moze stat ze kupis a nepojde. Ja neviem jake USB zvukovky podporuje PS3, nehladal som to nikdy.