Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi na androidu

Dobrý den, neznáte někdo nějaký program nebo jak nastavit telefon s androidem aby při nedostupné Wi-Fi se Wi-Fi vypla.

Doma mám Wi-Fi a když odejdu z domu tak telefon stále vyhledává signál a rychle se vybijí a já hlava děravá vždycky zapomenu jí vypnout ručně.

No já ta mám
Oznamování sítě to mám vypli
pak tam je
WLAN aktivní i v režimu spánku
tam mám nastavený vždy a de tam ještě pouze při nabíjení a nikdy(zvyšuje využití dat)

pak tam je
Hledání vždy zapnuto
povolit službě určování polohy google a ostatním aplikacím hledat sítě, i když je síť vypnutá to mám aktivní

pak tam je
optimalizace WLAN
minimalizovat využití baterie při zapnutí síti WLAN TO MÁM AKTIVNÍ
a jinak tam nic není