Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook se seká, GPU-Z ukazuje nesmysly

Zdravím
Jde o notebook HP 625, který se začal sekat a strašně dlouho se zapíná i vypíná.
V GPU-Z mi to ukazuje že grafika (radeon HD 4250) je taktovaná (což není) z 500Mhz na 504Mhz a memory (DDR2 256MB) z 533Mhz na 2775Mhz.
Grafika ukazuje že pracuje bez zátěže na cca. 7% a při tom v tu samou chvíli jede na 503,6Mhz a paměť na 2775Mhz.
Nějak si s tím nevím rady, za každou radu děkuji :-)

Na gpu-z sa vybodni, nemas nic pretaktovane.
Skus to vypnut z nabijacky a aj vybrat baterku na minutu, a znova zapnut, nejaka zmena? A prescanuj si to antivirmi (MBAM, eset online scanner, adwcleaner) v nudzovom rezime win.
Otestuj si cely povrch disku v HD Tune (sekcia error scan ci jak to tam je) na vadne sektory.
Ked nic tak odzalohuj si data a obnov to na vyrobny stav (spravna klavesa po zapnuti, u HP to byva F11), potom sa to sprava jak?