Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se věřit stahuj.cz

Chtěl bych se zeptat, jestli se na stahuj.cz dá stáhnout nějaké svinstvo do PC. Přímo na stahuj mají napsáno, že to je kontrolováno antivirem(prostě, že to je prověřené). Dá se jim ale věřit?

loading...

"kontrolovane antivirom" neznamena ze tam ziaden virus/spyware nie je, znamena to len ze to bolo kontrolovane :-)
Nikto nemoze zarucit co autor nejakeho shareware alebo freeware do programu nacpal.
Ale stranky tohoto typu (kde je len shareware/freeware) su relativne bezpecne (ponukaju shareware/freeware tak ako ho urobil autor), takze nemusis mat strach

Tak mě to stahuj.cz trochu zklamalo, protože jedna hra, kterou jsem chtěl mi nešla a ještě k tomu se mi přenastavily nějaký nastavení ve windows, takže to asi bylo s "bonusem" v podobě nějaké té havěti.

Teď ale k věci: Když už mám tu hru nainstalovanou a chci jí odinstalovat, tak to nejde ani přes Start, ani v Přidat nebo odebrat programy. Jak to mám teda udělat?? Vymazat složku asi nestačí co???

Jo a ještě: Avast!4 home nic nenašel, Spybot taky ne, ale byl přenastavenej motiv ve Windows. Čím bych měl třeba ještě zkontrolovat pc, abych měl jistotu, že v něm nic není??

Předem děkuju za všechny vaše, třeba i sebemenší, příspěvky.

Ještě snad dodám, že i Ad-Aware nic nenašel. To, že ani jeden z programů určených proti spyware nic nenašel mi přijde trochu divné, protože většinou najdou alespoň nějaké cookies a teď nic. Nemůže to být spojené s nějakou zákeřnou havětí, které má tohle nasvědomí???

A nečistil jsi ještě před tou hrou? Když nic nenašli tak tam snad nic nebude. Probíhaly obě kontroly stejně jako dříve, nebyly třeba kratší nebo něco? Na viry můžeš zkusit trial NOD32 zkusebni . A zkoušel jsi tu hru odinstalovat Spybotem?

Takže - co to je za hru, jaký máš OS?

Pokud ti nejde odinstalovat a nevíš co to udělalo za změny tak použij obnovení systému. Bude to asi nejvýhodnější START - všechny programy - příslušenství - systémové nástroje - obnovení systému. Vyber nějaký bod, kromě toho co se vytvořil při instalaci hry. Nastavení Windows by se mělo vrátit do původního a hra by neměla být nainstalovaná, takže ji stačí smazat.

To co běží na pozadí nech zapnuté. Třeba když přepnu profil tak mi PC u mého profilu nenapíše spuštěných programů ...., jenom že jsem přihlášen. Přitom na pozadí běží Kerio, Spybot, QIP.....

http://www.stahuj.cz/hry_a_zabava/sportovni/prohock eymanager/
Je to tahle hra?
Poradím ti tohle, neinstaluj co nemá možnost jednoduché odinstalace

Autor: Evolution Labs
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka softwaru: jabo.webpark.sk

V tomto světě se nedá věřit nikomu :-). Důvěřuj a prověřuj. I jedno CD s ovladači světoznámého výrobce hardwaru obsahovalo virus. Též náš nejmenovaný přední časopis distribuoval na svém CD virus. Je velmi dobrým zvykem, všechno pocházející z cizího počítače, prověřit na viry.

firma SoftPedia.com má laboratoř, kde certifikuje programy na to jestli jsou čistné nebo nečisté. JaFi jednou psal, že kdyby PsPad kontaktoval net, tak by tu certifikaci nedostal, že to nesplnuje podmínky - já jsem ovšem takovou certifikaci dostal i když muj program kontaktuje net ::) (nadruhou stranu byl v javě, takže se mohli kouknout v té laboratoři do zdrojáku).
Jinými slovy stahuj.cz být čisté nemusí, co má softpedia "certifikaci" to bylo zkoumáno odborníky - ovšem nejsem si jist, jestli je možné zkontrolvat 100% program neb neznám způsob jakým to testují.

Vypadá to takto:
[http://www.gfsoftware.com/images/downloads_awards_s oftpedia_clear.gif]¨
a pochopitelně to neni jediná certifikace..