Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ShutDown a registry

Dámy a Pánové, kdo z vás si střihne udavače, a práskne blbečkovi, kde je v registrech XP ShutDown, a hlavně jaké má hodnoty. Vypínání občas blne /asi záleží na tom jaký skvrny jsou na slunci/, někdy jde napoprvé /málokdy/, a většinou na podruhé. Sice jsem si "namontoval" Active ShutDown, ale dřív nebudu spát, dokud nepříjdu na to, kde se zakopal pes.
Díky předem.

brtníku - PC je čisté, a udělat si toho zástupce, jsem zkusil. Otevřít - a jenom tak na 0,5 sec. prolítne černá tabulka, a kulový.
MM a kmochna taky díky, ale "engličtina" není moje parketa. Za bolševika se neučila, a tím pádem jsem dneska blbej.
Problém bude někde v Documents and Settings, jenže tam když chci otevřít ShutDown, tak zase proletí ta černá tabulka, a kulový.
Vím, že se jedná o příkazový řádek. Otevřít ho dovedu, ale tím jsem skončil, páč nevím co s tím, a jak se v něm pohybovat, a jak a CO do něj napsat.

fajn zkusme detektivne
start
spustit
dat cmd
mrsknout tam shutdown -f -t 0
bud to napise neco a bude se vedet vic nebo nic a v tom pripade bych se kouknul do prohlizece udalosti
pokud to nic neukaze nepodporuje "udalosti"
--
chyby pri restartu jsou vetsinou driveroveho charakteru popripade jak se psalo neco system "drzi" a nedovoli mu se regulerne ukoncit
---
muj oblibeny vypinac je sysinternals http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/utili ties/psshutdown.mspx i tam bych dal parametr -f (force)

PS. Kontrola síťového připojení OK - Outlook tady nemám, a to ostatní je pro mně "španělská vesnice".
Já vím, že s laikama máte problémy, páč jsou tupí, ale i když už jsem prolez kdeco, pořád nejsem moudrý. No budu používat ten Active ShutDown - s ním to kamarádí, a dále se v noci probouzet zpocený.

Tak jsem se dodachmal do příkazového řádku, zadal, a píše mi to - shutdown-f-t0 není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu, spustitelného programu nebo dávkového souboru.
Vím o tom, že "shutdown" mám ve Windows/system32, ale, když se chci do něj "podívat", problikne super rychle černá "obrazovka" příkazového řádku, kde v tom fofru nejde nic přečíst, a jsem zase kde?? - no v řiti.
A laborováním jsem přišel ještě na něco. Otevřu Advavced Uninstaler PRO 2006, a tam se zjeví toto - (2CCBABCB-6427-4A55-B091-49864623C43F) - kliknu na jeho "vlastnosti" a napíše - tato aplikace je neplatná. Zadám - odstranit neplatné - ten šmejd zmizí, a PC vypne OK.
Jenomže, když PC otevřu znova, tak tam tenhle šmejd visí znova, a vypínání znova blbne.
Děvčata a chlapci, já chápu, že si s váma dopisuje blbec, kterej ví kulový, a ten můj problém, je nic proto ničemu, ale zkuste poradit trochu polopaticky.
Díky

musis napsat shutdown -f -t 0
i s mezerama
---
vytvor si textovy dokument napis tam :

%systemroot%\system32/shutdown -f -t 0

a uloz ho jako vypnuti.bat
pak si ho proklikni pujdes na vypnuti.
---
k tomu klici - zkus projet pocitac cisticem registru

Ten klíč - RegCleaner, a nic. Ze zoufalství projeto NODem a Spybotem - nic. Samotné registry - klíčů se stejným počtem čísel a písmen dost, ale TENHLE tam není. Prdne mi v bedně, nechám přeistalovat Wokna, a bude po ftákách.

muze byt na chybe i Advavced Uninstaler PRO 2006 - treba hlasi pitominy- zkus ho deaktivovat
jako cistidlo muzes pouzit http://www.pcworld.com/downloads/file/fid,4666-page ,1-c,utilities/description.html je to od mrkvosoftu a na CLSID (ty cisilka)je to ideal - jednocudlikova zalezitost - po stahnuti proklikni vyber cestu k ulozeni a z adresare si spust exe chyby ulozi do reg souboru

svinstva jako advanced uninstaler, která nemáš pod kontrolou, raděli ani neinstaluj.
ne všechno je free, člověk hledá cracky na zbytečné programy na stránkách kde nemá s nezabezpečeným internet explorerem co dělat, a pak si k jedné zbytečné utilitě v angličtině nainstaluje 2 viry a 3 ruské spywary.

brtníku - jen tak pro informaci, ten uninstaller je legál.
Problém je vyřešen tou přeinstalací, a pro ostatní ještě pár drobností. Na anglických stránkách /není moje ořechové, páč ostrovní řeč neumím/, jsem našel, že "prográmek s čísly", dělá doplněk k Firefoxu /a teď nevím jestli to bude správně/ GoogleToolbar. Šel pryč, a vypínání PC bylo v pohodě. Jenomže, jak jsem se před tím hrabal, kde je zakopanej pes, zjistil jsem bordel v registrech, a když jsem n.př. vlezl do "příkazového řádku", tak jsem tam nemohl dělat vůůůbec nic. Ani vymazat, ani přepsat. Proto ta přeinstalace.
Promiňte všichni, že to píšu tak "neakademicky", ale jak už jsem se zmínil jinde, umím v PC dost na to, že jsem začal až v 60ti, a jsem samouk, ale odborník ze mne nikdy nebude.
Proto jsou moje dotazy a odpovědi víceméně chaotické. A kápnu božskou, že i jiným odpovědím nerozumím, a nevím "kam šáhnout". Zatím se mi dost věcí povedlo systémem pokus-omyl, a když už jsem byl totálně v koncích, a nebo jsem to dodrbal do mrtě, tak přeinstalace.
Tohle byla moje třetí.
To, že jsem blbec vím, ale nedovedu se smířit s tím, že i když se mi něco povede, tak nevím proč se to posr...o.
Ještě jednou díky vám všem.