Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvládne stávající zdroj přidání dalšího HW?

Zdravím a na znalé se obracím s radou.
Můj zdroj je 475W, CPU Xeon W3550, 4x 4GB RAM, 1x HDD WD 10.000rpm, 2x aktivní větrák, 1x DVD+- RW.

Rád bych vyměnil pár HW kousků, resp. přidal GK AMD R7 260, jeden HDD WD Black 500GB a starší zvukovou kartou SB Audigy SE.

Než to však udělám, nejsem si jistý, zda-li výše uvedený zdroj sestavu utáhne.
Děkuji za názory zkušených debatujících.

To co tam chces pridat by melo byt v pohode, disk a zvukovka skoro nic nezere a vybrana grafika taky neni nejak extra zrava, proste to zvaz, kdyz uz do toho polezes. Zase nema cenu nahrazovat nejakym nonamem, ale jestli to treba 4-5 let bezi, tak je pravdepodobne pomalu na case to vymenit.