Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem do BIOSu jedine s odpojenym pevnym diskem

Dobrý den,
do BIOSu se dostanu jedině když odpojim hardisc, pokud je zapojeny PC po startu zamrzne a neda se nic. Kde je problem? Před nepovedenou reinstalaci hardisc fungoval. System instaluju pres USB a k instalaci se take dostanu jedine s odpojenym hardiscem, pripojovat ho za chodu PC se bojim, abych neco nespalil. Prosim o radu jak PC preinstalovat. Predem děkuji za odpovedi. Ales

jaj, čtu až teď.. každopadně jsem zariskoval a připojil HDD při chodu PC a za rozběhlé instalaci. Měl jsem štěstí nebo zakl. deska psl-vm1394 a můj SATA hdd skutečně umožňuje hot swap. Nyní mám už nainstalované nové windows 7, vše funguje a můžu jít s radostí spát :) Dobrou noc.