Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epson Stylus SX215 netiskne černě

Dostal jsem již druhou tiskárnu Stylus ze serie SX210 samozřejmě bez instalačního CD a zase ten samý problém. Netiskne černě. Stáhl jsem si od Epsonu ovladač a tisknu barevně. Mám neoriginální náplně z USA (na krabičce nevidím výrobce - běžně u nás k dostání). Tiskárna ukazuje, že stav černé je OK a neukazuje chybu. Při připojení se ale pokouší najít ovladač a nemůžeho najít. Zkoušel jsem nainstalovat ještě nějaký dodatečný sw od Epsonu, ale nedařilo se - chyba při instalaci, opakujte.

Mám Win Vista.

Dostal jsem již druhou tiskárnu Stylus ze serie SX210 samozřejmě bez instalačního CD

Bez za tym, kto ti ju dal, nech ti da aj cd. Ovladace nedokazes stiahnut od epsonu? Alebo si len lenivy a cakas kto tuto banalitu spravi za teba?

Mám neoriginální náplně

A hned vies kde je problem.

A nie, ze ti to (mozno) predtym islo nieje ziadna zaruka ze to pojde vzdy a vsade.

Ovladace nedokazes stiahnut od epsonu?

Dokáži, viz můj původní text, cituji "Stáhl jsem si od Epsonu ovladač..."

Bez za tym, kto ti ju dal, nech ti da aj cd.

A je skutečně nutné mít CD?

A nie, ze ti to (mozno) predtym islo nieje ziadna zaruka ze to pojde vzdy a vsade.

Opět si nerozumíme, před tím to také nešlo. Předtím jsem se jal čistit tiskovou hlavu. Místo toho, aby mi kamarád půjčil pistoli a vodičku, tak mě to nechal dát do mrazáku a odešlo to kompletně. To jsou rady, jako od některých lidí na netu, že:-)

Alebo si len lenivy a cakas kto tuto banalitu spravi za teba?...A hned vies kde je problem.

= kecy o ničem

A je skutečně nutné mít CD?

tak naco o nom pises? jednoducho nemas cd - stiahnes ovladace od vyrobcu, ako si aj urobil a cela debata ohladom cd je nepodstatna. je to vyriesene.

Opět si nerozumíme, před tím to také nešlo. Předtím jsem se jal čistit tiskovou hlavu. Místo toho, aby mi kamarád půjčil pistoli a vodičku, tak mě to nechal dát do mrazáku a odešlo to kompletně. To jsou rady, jako od některých lidí na netu, že:-)

Ked nerozmyslas a robis kraviny, co cakas? Ze dat do mrazaku, omg ::)
Pouzi hlavu, co asi mraz urobi s atramentom, ktory je z 90% voda?

Ked uz, tak na nete mas milion navodov, ako cistit tlac. hlavy - cartridge sa ponori tryskami do horucej vody na par minut. Bud to pomoze, a ak nie, vyhodit a kupit novy cartridge.

Pokial mas tlac. hlavy ako sucast vozika v tlaciarni a do neho strkas cartridge s atramentom, alebo ich davas mimo vozika, tak si skoncil - trysky su na voziku a bez komplet rozobratia a vybratia vozika to nijak nespravis.