Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s batériou notebooku

Mám notebook HP Mini 5103 s Windows 7 Batéria mi vydržala asi 3 hodiny. Dlhšie obdobie som ho nenabíjal /mesiac/.
Teraz sa odmietne nabíjať . Vpravo dole mi ukazuje batéria sa nenabíja. Windows 7 dá sa to softwarovo nastaviť? Alebo bude chyba na mechanickú opravu, alebo články batérie.
Dá sa to vôbec povedať na diaľku?

Vypni to vyber baterku aj nabijacku, o minutu strc baterku, pockaj 10sekund a strc nabijacku, a nechaj to tak nejaku hodinu. Potom zapni win. Nejaka zmena? Pripadne to zopakuj parkat, on ten nejaky vadny clanok baterky moze este nabehnut pri tych pokusoch o nabijanie ktore controller v NTB urocte robi ked to tam strcis.