Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "zrnění" obrazu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat...
Mám nový monitor, ale když ho připojím tak se mi stává, že třeba bílé místa zrní viz. obrazek.
Potřeboval bych, jestli někdo neví jak nastavit monitor, nebo něco aby to nedělalo. Děkuji

97isb2

Skus aj iny kabel preistotu. A monitor zapoj do stejnej 230V zastrcky jak PC. A pdpoj od PC ostane kable do inych zariadeni, hlavne do takych co maju nejaku spolocnu antenu (TV, veza, apod). Ak to je notebook skus odpojit nabijacku. Meni sa tymito vecami nieco?
(P.S. na tvoj obrazok sa teraz nedostanem tak neviem posudit jak presne mas problem, pisem skor vseobecne o moznostach rusenia analog signalu, vga je analog)

Mohla. Ale ak to je nejake jemne zrnenie tak to moze byt skor rusenie. Moze byt aj cez 230V zastrcky a anteny apod. Mas monitor v stejnej zastrcke jak PC, a vsetko ostatne od PC odpojene? (nechaj len mys a kbd a ten monitor)

Skus aj monitor inde a ked to bude stejne skus ho reklamovat