Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil do 4000,-

Dobrý den,
mám Huawei y300. Praskl mi displej po pádu a od té doby jede tento mobil hrozně. Nechci kupovat nic drahého, jelikož je mi jasné, že je to k ničemu. Funkce absolutně nevyužiji.
Jaký telefon by se Vám jevil jako nejlepší koupě do 4000,- kč? Je mi jedno, jestli to bude android nebo Windows.
Díky za rady, moc tomu nerozumím.

Kup si radši Doogee X5 PRO. Máš ho za necelý 3 tis. - 2 GB RAM, čtyřjádro, 16 GB rom, LTE, dual sim, 8 mpix foták, 5 palců a rozlišení 1280 x 720. Mám ho a musím říct, že výbornej kup. Je o dost lepší než ten Nokia Lumia 730. Tam platíš za značku.

Menší displej je pro mě výhodou, odladěný systém znamená víc, než snaha dohnat špatnou optimalizaci výkonem. Spousta lidí nedokáže pochopit, proč se Android s úžasnými parametry na WP rychlostí nechytá. Každý podle sebe.
Pokud má telefon sloužit jako hračka, rozhodně Android, naprostá většina lidí jednoho dne dospěje, začnou existovat důležitější životní hodnoty, než hraní her.

Nechci kupovat nic drahého, jelikož je mi jasné, že je to k ničemu.

Presne takto se rekrutuji lide co nadavaji na Android, kupuji levne krapy a pak se divi.

Nicmene pokud jsi opravdu nenarocny uzivatel a nejsi zakaznikem Vodafone nebo firem hostujicich v jejich siti, tak lze do zminene ceny doporucit Lenovo A6000, ktere ma nevyhodu v nepodpore datove site 900MHz, kterou u nas pouziva jen ten Vodafone, takze zakaznikum jinych operatoru to nemusi vadit.