Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta k tomuto PC

Zdravím,
rád bych si koupil novou grafickou kartu, ale nevím jaká bude ta správná cesta protože se v tomto neorientuji.
Momentální pc je :

Procesor:
Pentium Intel G3258(4,4ghz - 4,8ghz) (Momentálně to mám na 4,5ghz je to nejlepší poměr spotřeba/výkon, ale lze navýšit až na těch 4.8ghz)

Základní deska:
B85-G41 PC-mate(MS-7850)

Pamět RAM:
8GB(2x4GB)

GPU:
GeForce GTX 650 1GB/324mhz

Zdroj:
SAGA+450P 450W

Vím že je to hodně slabý pc a je potřeba vyměnit vše, ale to si momentálně nemohu dovolit a chtěl bych začít grafikou, myslím že to je nejslabší článek.
Bude tam pasovat třeba MSI N660 Gaming 2GD5/OC a pomůžu si s ní? Tu mohu sehnat za dobrý peníz od známého. A utáhne ji vůbec ten stávající zdroj?
Jinak rozpočet něco kolem 5000kč.

Děkuji moc všem za rady a přeji krásný víkend!!!

Pokud máš důvěru na tu jetou nV 660 a cena je slušná
(tak do 3 000,-), tak ti budeš mít o 50% větší g.výkon, ovšem taky i spotřebu (TDP 140).
Zdroj "futron 360 W na + 12V větvích" sice nic moc, ale na sestavu se spotřebou do 250W stačit bude.