Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalený počítač

Počítač začal pořád něco načítat a práce s internetem je takřka nemožná, i když kliknu třeba na tanto počítač tak musím několik vteřin počkat (to dříve nedělalo). Mám win a přikládám screen , je to notebook Aspire E Start. Dříve to nedělalo. Zajímavé je že když spustím PC během dne tak je totálně zaseklé a je slyšetjak stále pracuje. Když ho spustím večer tak se kolikrát stane že jede jak má a vše načítá bez problémů. Správce zařízení w8nl2lkat

Dal jsem vlastnosti disku / vyčistit. Pak ještě defragmentovat disk. Pak jsem to projel ADW cleaner (scan a vyčištění). A dělá to pořád. Po kliknutí na například tento počítač čekám 5 vteřin, to před pár dny ještě nedělalo. Přikládám ten screen c9z9pi4tp