Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smart TV - výběr

Ahoj,
plánuji koupit rodičům nějakou smart TV - ta současná (šířka 100cm) nějak hapruje, často se samovolně vypíná .. a je dáávno po záruce.

Požadavky:
* černá (tmavě šedá)
* wi-fi
* ukládání na USB
* moc nevyčnívající podstavec
* šířka max. 110cm

.. zatím mám tip na
lg-49lf630v

.. alternativy?

Cenové rozpětí do 20k

Taky jsem před rokem vybíral televizi. Četl jsem o tom dost a můžu ti doporučit:

Být tebou, tak bych hlavně koupil televizi s tunerem DVB-T2, jde o budoucnost a starší TV bez tohoto tuneru budou na nic. Taky ale to může být za dlouho, ale není špatné být připravený.
Teď jestli ti stačí rozlišení Full HD? Myslím, že do 20k seženeš i Ultra HD rozlišení.
Tvůj tip je dobrý.

Moje tipy:
http://www.czc.cz/lg-49uf6807-123cm/174031/produkt
http://www.czc.cz/samsung-ue48j6302-121cm/172600/p rodukt
http://www.czc.cz/samsung-ue48j5502-122cm/171236/p rodukt

Já osobně jsem koupil tuto https://www.alza.cz/40-samsung-ue40h6200-d2269136. htm#popis , a musím říct, že Samsung má opravdu parádní obraz, zatím jsem nenašel žádné nedostatky.
Záleží na tobě, osobně bych se nebál te LG, předtím jsem vybíral mezi Samsungem a LG, ale nakonec jsem koupil Samsung.

Je to Sony a to hovori za vse, ti tu nekdo psal, ze LG ne, ze chcipne po dvou letech, tak u tehle si tim muzes byt jistej. Nesmysl proste davat za TV takovy penize a za dva roky zase.
Bych TV nad 15.000,- nekoupil, zvlast pokud od toho nevyzadujes nejake vychytavky typu 3D bryli apod. Klidne bych vzal tu predvybranou LG, co mas v dotazu. Jinak mrknout po levnejsim Panasonicu, pripadne ten Philips nebo Samsung.

Samsung mel vzdycky hrozne dlouhou prodlevu pri prepinani kanalu, jestli to uz spravili nevim, radsi si ozkousej pred koupi.

Tak za prvé tu LG co si vybral tak ta se jaksi taky nevejde rozměrově do jeho požadavků,za druhé tam s největší pravděpodobností bude 50Hz panel při tý ceně/uhlopříčce.Nevím jaký máš zkušenosti se Sony ,ale znám 5 lidí co jim chcípla po dvou letech LG,strejc jí teda nechal za 3500 opravit tomu zatím jede dál.;-)
Za 15 je použitelnej jenom ten Samsung (101)co jsem postnul hore ostatní v tý ceně všechno 50Hz panely a nebo loterie co tam je protože jenom u Samsungu to je jasný....

Tak to je podobne jako ja s tema diskama, jak koupim WD, tak reklamuju, hrozny, presto si pri nakupu nejakych dvou desitek kusu disku nedovolim tvrdit, ze WD je odpad a nejlepsi disky jsou Seagate, protoze ten mi neodesel zatim zadnej. S LG to mas to same, nejsou to spatne TV a nemaji vyssi poruchovost nez Samsung, akorat zrovna tvi znami meli smulu.

Veskere TV vysilani bezi na 50Hz, filmy na DVD jsou bezne i na 25Hz nebo 30Hz, tudiz mi muzes donekonecna vysvetlovat vyhody 100Hz televize a stejne se ti vzdycky vysmeju. ;-)

Jinak samozrejme toho postnutyho Samsunga muze taky vzit, ale kazdopadne byt tazatelem, tak si vytipuju par televizi a pak se na ne zajdu podivat na zivo, Alza ma v Holesovicich hodne velkej showroom, vetsina ostatnich obchodu ma take hodne televizi vystavenejch, takze pokud tazatel neni z druheho konce republiky, nic mu nebrani si to neprohlednout osobne.

Je to o těch panelech 100Hz maj prostě z nějakýho důvodu lepší obraz jak už jsem tuto několikrát psal,50Hz maj horší obraz a to umělí CMR to nezachrání a zrovna kdysi LG udělalo dobrej ojeb u Tv ca za 25000 ,jak přišli s tím supertenkým rámečkem a byli osazený 50Hz panely a na Tv forech na to každej nadává na mizernej obraz,jediný Tv kde byl 50Hz co se povedli byl Panasonic E6 s nějakým čínským 50Hz tuším VA panelem jinak samý bláto,takže to je realita,pro tazatele ať si raději projede na netu Tv fora,tam žádný volové nejsou jsou to lidi co dělaj do Tv techniky,maj přehled co je kde za jakej panel atd, tam ti nikdo Tv s 50Hz panelem nikdy nedoporučí,pokavaď nejdeš vyloženě po low endu,jako tady ti nikdo nedoporučí EC,že seš shopnej osobně doporučit Tv s horším obrazem teda moc k smíchu není ,podle tvého názoru může koupit asi cokoliv když je obraz u všech stejnej,jako tazatel ať se zeptá třeba tady ať to tu zase nepitváme ,jinak v obchodě pozná stejně kulový i když kouknout se může a pro tebe první odkaz můžeš študovat kde co je a na jaký úrovni.;-).forum.avmania.e15.cz

Jinak tu máš nějakej špatnej názor na Sony, ale žádnej argument jsem od tebe neslyšel proč je špatná.;-)