Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Pc

Zdar,kamarádi.

Tentokrát bych potřeboval poradit s herním PC.
Synovec chodí do 7 třídy a chtěl by na vánoce herní PC,které stojí 50 litrů,aby na tom mohl hrát nejnovější hry.Myslím si,že je to blbost kupovat něco co by mohlo vyjít na patnáct.

Máte někdo typ???

Děkuji předem.

tak za cca 20 tisíc je možný "herný PC" takovej strednej triedy Ale GTX 750 +I3/5 nebo AMD FX 8300 (napriklad) by mohla stačiť ak chcete ušetriť. Na návrh počkajte na M-pola = nejlepší profík na poradne čo sa týka skladaných PC.

Jako jo na CZC sestaví otestujou zdarma a pošlou komplet funkčí bednu (teda alspoň doufám.:-))Na Alze taky tam to ale platíš,taky můžeš zajít u vás někde kde to stavěj do Pc obchodu řekneš komponenty a oni to postavěj dle gusta.Jinak komplet bedny co jsou v nabídce jsou vesměs na nic,cpou do nich neprodejný starý komponenty a je to předražený.