Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 FPS

Zdravím.
Před pár dny jsem si upradoval notebook z WIN8.1 na WIN10.Celkem dost mi tím spadli FPS u her. Chci se zeptat jestli by mi pomohla čistá instalace a jestli by pak byl výkon stejný jak u WIN8.1.Nebo na jistotu downgradovat zpět na WIN8.1.

Děkuji za odpověď.
Upravená veľkosť písmen. (los)

Hlavne tam musis nainstalit spravne ovladace z webu vyrobcu notebooku. Hlavne pre chipset, audio, a obe grafiky. A hlavne tie pre Win10 ak mas Win10.
Ked to nejde tak podaj zalobu na MS na nahradu skody, ze ti znicili notebook, keby to urobili vsetci tak by ten debilny MS podnik uz konecne skrachoval :-)

P.S. Mozes sa aj do 30dni vratit na ten W8 ak to bolo len cez update robene, mas to kdesi v menu moznost na to