Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný upgrade do slabého počítače

Zdravím, potřeboval bych poradit s nějákým upgradem do PC, protože můj počítač... To je na dnešní dobu fakt bída: Procesor: AMD Athlon II 2.8 GHz, Paměť ram 2GB,
32 bit, Win 8.1 nevím co bych tu měl ještě vypisovat o pevném disku nemluvě.
Co bych si představoval: Budu využívat hlavně na hraní. Nepotřebuji hrát nejnovější hry a ani nepotřebuji hrát na ty nejvyšší detaily. Bohatě by mi stačila například Arma 3 na střední možná i o trošku větší detaily to by jsem byl fakt rád:D
Tak prosím piště co potřebuje hlavně vyměnit a do čeho nejvíc investovat.
Za každou radu budu moc rád.
Děkuji:)

Ale jo,nepopírám jisté navýšení,ale vzhledem k stávajícímu HW a hlavně grafice považuju takovou inovaci za neúčelnou.To samé ty rady od "jinde" jsou také rady na inovaci na slabý počítač,jen s novějšími komponety.