Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový telefon

Ahoj všichni prosím o radu chci si koupit nový telefon ,cena do 12 000 kč ,moc prosím o radu ,celkem jsem přemýšlela o iphone 5s ,ale nevím jestli to má cenu ,když už je 6s.Díky

Záleží na tom, co chceš, aby daný telefon uměl. Za poslední měsíc si 2 lidé v mém okolí koupili Iphone 6 a už chtějí ho vrátit.

Najeď si na nějaký obchod s elektronikou, vyfiltruj si, co má daný telefon umět, u nejlepších např. 5 výsledků si najdi recenze/videorecenze na daný telefon a teprve se rozhodni.

Taky by určitě stálo za to počkat na Vánoční slevy, mohly by se ti tak do ruky za 12 000 dostat zajímavější kousky.

Zalezi na pouziti, i ten iPhone 5S porad umi telefonovat, psat zpravy, pripojit se na facebook, ..., takze pokud se ti libi, nevidim duvod proc ho neporidit.

Nebo muzes zkusit Android: za tu cenu mas vyborny Samsung Galaxy S5, levneji pak porad hodne zajimave founy jako SGS4 i9506, LG G3, Asus Zenphone 2 ML551 nebo SGS5 Neo.

Na pedrosoo nema cenu nijak reagovat, on tu driv prosazoval Huaweie, pak mu asi zdechnul a od te doby ticho po pesine a podobnym zpusobem tu ted prosazuje WP a iOS.

Za tech 12.000,- muze mit tazatel vyborneho Samsunga a nemene skvele LG, je to jen o designu, co se bude vic libit.