Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web stránky

Čus, snažim se si vytvořit svoje webovky, už něco mam a chtěl bych je publikovat na netu, ale nevim jak je na net můžu umístit, poradítemi??? Mam je vytvořený v
Microsoft Office Publisher 2003, předem děkuji....;-)

já to napsal hlavně proto, aby si tazatel nemyslel, že se ptal marně a jen se tu rozebírá MS, místo toho, aby mu někdo napsal, jak tam onen úžasný MSweb dostane.
On totiž nemusí tušit, že je několikero různých způsobů a popis by zabral hafo času. Navíc proč to psát, když je to sepsáno že?