Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice do 1000,-

Čus:)
Můžete doporučit nejlepší klávesnici USB (nechci bezdrátovou)? Využití na běznou práci s PC + hraní her a cena max. 1000,-

Díkya hezkou sobotu všem
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

No jde o to že ve většině lidí má Pc + monitor v černý barvě a bílá by tam byla jako pěst na oko.Dřív sem jel a ještě jedu na Logitech Media Keyboard Elite www.czc.cz osobně mě vyhovovala vše pěkně čítelný i jenom u zaplího monitoru ono když hraješ stejně máčkáš stejný tlačítka co máš zažitý.(tyhle dělaj dobrý potisky takže to je slušně vidět i jenom u zaplího monitoru viz MS co mám teď,naopak ty levný,,herní,, co koupil známej tak děs bez zapnutýho podsvícení není vidět pořáfně nic ani za světla.:-))

Teda já nikdy case do stolu nerval navíc mám Big tower takže to by jaksi nešlo,Pc mám v obýváku a bílá klávesnice by vypadala dost blbě.By byla zajímavá anketa kdo používá bílou klávesnici,černou,podsvícenou nebo ne, protože se tu pořád do kola ozývají jenom ti tři čtyři lidi co jí maj,jinak mě to je jedno já proti té bílé nic nemám ,ale zrovna ta patří dle mého do kanclu.

celkovo by si trebalo stanoviť parametre klávesnice
podsvietenie ano/nie
enter jedno/ dvoj riadkový
tlačitko FN
lokalizácia klávesnice EN/SK/CZ
typ klávesov klasicke alebo nizkoprofilové
Backspace úzky široký
Ľavý shift úzky široký

a pod. veci keďže napr. ja by som si už klávesnicu bez krátkeho šhiftu už nevedel predstaviť. Tiež napr už by som bral len podsvietenú (samozrejme aby sa to dalo aj vypnúť) keďže mám klavesnicu na výsuvnom šufliku ak to tak nazvať pod stolom a večer aj keď svietim lampou tak prd vidím.

Já naopak nenávidím malej levej Shift. Místo velkých písmen bych pak psal lomítka.

Dalším parametrem klávesnic je důraz uživatele na layout kláves, tedy rozložení bloků. Některý mají blok navigačních kláves (Home, End...) na stojáka a šipky posunutý někam do řiti. Někomu to nevadí, já bych to doma nesnesl.

Taky bych bral velkej levej SHIFT, ale je to bud to nebo velkej ENTER a tomu ja davam jednoznacne prednost.

---

Jinak uz jsem to myslim psal, taky jsem chtel podsvicenou klavesnici, ale je to fakt aspon 1500, aby to za neco stalo, takze bila za 700 je prijatelnej kompromis.

---

Jo, jsem zvyklej svitit jen monitorem, mam snizeny jas a na IPS monitoru mi to nevadi a nemyslim, ze oci nejak trpej.