Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je mozne pouzivat procesor se dvěma odpadlými "konektory" (nevim jak se to presně jmenuje).
Děkuji za odpoveď.:-)

Dobrý den pane Slipkoušku, konektor je celá diera do ktorej sa zapája kábel, pre procesor je tzv. socker, ten ma plno dierok, a do každej dierky zapasne jeden pin,...
V prípade že je jeden nebo viacero pinov odlomených je procesor již nepoužitelný.